Touta Matsuda

24. ledna 2013 v 1:39 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/68302.jpg
Matsuda je členem japonské policie a manažér Misy Amanové. Pracuje na případu Kira, ale protože není zrovna nejinteligentnejší a zároveň je nejmladší, nehraje při vyšetřování zas až takovou důležitou úlohu. Při jeho spolupráci s L si vymyslí přezdívku Taro Matsui, takže jeho pravé jméno nikdo, kromě Ryuzakiho a jeho kolegů, nezná. Matsua chce dokázat, že není a že i on dokáže při vyšetřování pomoci něčím důležitějším, než nosit Ryuzakimu sladkosti. :D Ukázalo se, že je velkým fanouškem herečky a modelky Misy Amane, proto je velmi rád, že může být jejím manažerem a nelíbilo se mu, když ji Ryuzaki stále podezříval, že je Kira.
Chtěl konat na vlastní pěst, a i to tak udělal. Jako vždy to ale nedopadlo zrovna nejlíp, protože Matsuda jedná moc nerozvážně a rozpačitě. Stalo se, že dostal i velmi důležité úlohy, například měl v živém vysílání odhalit Kirovu pravou totožnost. Při takových akcích měl Matsuda strach, ale vždy udělal vše, co bylo v jeho silách, aby byl co nejužitečnější.
Matsuda je přátelský, komunikativní a sympatický. Obdivuje Lighta pro jeho vysokou inteligenci a na rozdíl od Ryuzakiho, on mu na 100% věří. Ryuzakiho bere jako velmi důležitého moudrého člověka a má k němu úctu, ale některé jeho metody se mu nelíbí. Většinou však pouze proto, že nechápe čeho chce Ryuzaki docílit. Matsuda je často přehnaně chaotický a bázlivý, ale i tak vždy udělá to, co od něj chtějí. Má černé vlasy, hnědé oči a na pohled vypadá mile a sympaticky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama