Rem

24. ledna 2013 v 1:40 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/28562.jpg
Rem je, stejně jako Ryuk, shinigami. A Rem také patří mezi těch málo shinigami, kteří mají dva Zápisníky smrti. Vypadá úplně jinak a Ryukovi se téměř vůbec nepodobá. Má modro-fialové vlasy a celé tělo jen z kostí. Do světa lidí přišla hlavně proto, aby se spřátelila s Amane Misou a ochraňovala ji, protože jí z nějakého důvodu opravdu velmi záleží na Misiným zdraví a štěstí.
Rem je shinigami, podobne ako Ryuk. Rem takisto patrí medzi tých málo shinigami, ktorí majú dva Zápisníky smrti. Avšak vyzerá úplne rozdielne a na Ryuka sa takmer vôbec nepodobá. Má modro-fialové vlasy a celé telo len z kostí. Do sveta ľudí prišla hlavne preto, aby sa spriatelila s Amane Misou a ochraňovala ju, keďže jej z nejakého dôvodu maximálne záleží na Misinom zdraví a šťastí.
Rem je ženského pohlaví jako Misa. Misu bere jako nejlepší kamarádku a někdy to až dokonce vypadá, že je pro ni Misa jako dcera. Rem a Misa uzavřeli dohodu o Shinigamiho očích, protože Misa chtěla najít Kiru a pomáhat mu, což Rem ale moc nepotěšilo. Vztah mezi Rem a Misou je totiž narozdíl od Lighta a Ryuka velmi přátelský. Rem dělá vše pro to, aby Misu ochraňovala a pomáhala jí. Misa byla ale tak hodně zamilovaná do Lighta, že se Rem bála, aby ji jen nevyužil a nezabil, proto mu pohrozila, že pokud něco udělá, zabije ho.
Rem je pravděpodobně jediná shinigami, která ví, jak zabít jiného shinigami. Viděla, jak jeden umřel na vlastní oči. Shinigami Gelus se pokusil kdysi Misu zachránit před jistou smrtí, protože byl do ní nesmírně zamilovaný, ačkoliv byl shinigami. Překvapená Rem pak viděla, jak se Gelus rozpadá na lesklý prášek, který nebyl ani písek, ani prášek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama