Alois Trancy

29. ledna 2013 v 0:33 | Yuuki
Jméno: Alois Trancy - pravé jméno Jim Macken
Věk: 13 let - 14 let
Datum narození: 5.11.1875
Barva vlasů: Blonďatá
Oči: Modré
Výška: 165 cm

Alois se vyskytuje až v druhé sérii Kuroshitsuji. Je to obyčejný vesnický sirotek, který má nadevše rád Lucu, kterého označuje za svého bratra. Alois si přeje, aby celá vesnice, kde žijí zanikla, protože je nikdo nemá rád. Luca je odhodlán splnit pro svého bratra přání za každou cenu, podepíše smlouvu s démonem o vyhlazení vesnice a zabití všech obyvatel kromě dvou lidí - Aloise a jedné dámy, která byla na Lucu vstřícná. Když Alois zjistí, co se ve vesnici stalo je nejdříve šťastný, ale pak zjistí, že ztratil jedinou osobu, kterou měl rád. Později se dostane do sídla pedofilního šlechtice Trancyho, který si naneštěstí Aloise oblíbí. Zničený Alois se dozví od dalších kluků o existenci víly a je odhodlán ji najít. Nenajde však vílu, ale démona Claudeho, s kterým uzavře smlouvu - chce najít a zabít toho, kdo zabil Lucu. Jeho první příkaz je zabití Trancyho. Alois se stává dědicem majetku. Alois ke Claudovi chová ohromnou důvěru, ale vůbec netuší, že mu Claude lže. Řekl mu, že jeho bratra zabil démonní sluha Sebastian, který slouží Cielu Phantomhiveovi, což je ale lež. Alois mu však uvěří a snaží se Ciela "získat", jak říká.
Nakonec umře rukou Claudeho a jeho duše je vložena do Cielova těla, z kterého je později uvolněn. Zjistí, že Lucu zabila jeho služebnice Hannah, a proto nechá, ať jeho duši pohltí.
A zde můj dodatek, který jsem si samozřejmě nemohla odpustit. :D
A pak s Lucou uspořádají spiknutí a vrátí se zpět do svých těl! :3
Obdivuji ho hlavně proto, že měl poměrně těžké dětství a přesto se dokáže smát. ^^ Miluju ten jeho úsměv. :3 Miluju ho. ^^ (Kyaaa! On je moje první láska. Kluk, do kterého jsem se opravdu zamilovala. :3)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama