Leden 2013

Ciel Phantomhive

29. ledna 2013 v 0:53 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/15/91806.jpg
Jméno: Ciel Phantomhive
Věk: 12 let / 13 let
Datum narození: 14. prosinec 1875
Vlasy: Tmavě modré / černé
Oči: Pravé purpurové, levé modré
Výška: 152 cm - 158 cm

Hrabě Ciel Phantomhive je jediným přeživším rodu Phantomhive.
Patří mu společnost, která vyrábí a vyváží do světa hračky, sladkosti a jídlo.
Ale jak může dvanáctileté dítě samo vést tak velkou společnost? Ciel uzavře smlouvu s démon, kterému dá jméno Sebastian. (Smlouva se týká zabití vrahů jeho rodičů.) Důkazem smlouvy je pentagram, který má Ciel v pravém oku - proto přes něj nosí pásku.
Ciel se od smrti jeho rodičů už vůbec neusmívá, snaží se pouze najít vrahy jeho rodičů a proto se jeho snoubenka, věčně veselá Elizabeth Middleford, snaží, aby se Ciel alespoň jednou usmál.
Ciel je také označován jako "královnin pes", jelikož se stará o každý trn v oku jeho Veličenstva.

Bardoy

29. ledna 2013 v 0:52 | Yuuki
Jméno: Bardoy
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Kuchař u Phantomhivů

Bardoy je domácí kuchař amerického původu. Pokud někdo neocení kulinářské umění, není zrovna nejklidnější. Věří, že vaření je umění, zatímco Sebastian si zase myslí, že cokoliv, co Bard uvaří, se skládá z dřevěného uhlí a karcinogenů. Nikdo neví, jestli potraviny, ze kterých vaří, jsou skutečně jedlé.

Angelina Durless

29. ledna 2013 v 0:34 | Yuuki
Jméno: Angelina Durless
Výška: 168 cm

Angelina neboli Madame Red je Cielovou tetou ze strany matky. Její nejoblíbenější barva je červená, ale nebylo tomu tak vždy. Nejdříve své červené vlasy nenáviděla. Svůj názor změnila, když jí Cielův otec (kterého milovala) řekl, že má krásné vlasy. Od té doby se obléká zásadně do červené. Cielova otce milovala, i když si ho brala její sestra a dokonce i když se provdala za barona Baretta, který ji nadevše miloval a s kterým čekala dítě. Angelina se narození dítěte nemohla dočkat, ale bohužel ani nedočkala. Přišla o něj při něhodě, přišla o dělohu a přišla i o manžela. To proto se tak stará o Ciela, když mu zemřeli rodiče.
Později začala pracovat jako doktorka a pomáhala prostitutkám v potratech. Brzy se ale z doktorky stal vrah. Angelině vadilo, že se dobrovolně vzdávají šance přivést na svět dítě. Za chvíli se k ní přidal i Grell, který je však vraždil pro jiný účel (zbarvit jejich těla do toho nejkrásnějšího odstínu červené - barvy krve). Když Ciel zjistí, že někdo zabíjí ženy a najde je, Grell přikáže Angelině, aby Ciela zabila. Ona však svého synovce zabít nedokázala... a tak Grell zabil ji.

Alois Trancy

29. ledna 2013 v 0:33 | Yuuki
Jméno: Alois Trancy - pravé jméno Jim Macken
Věk: 13 let - 14 let
Datum narození: 5.11.1875
Barva vlasů: Blonďatá
Oči: Modré
Výška: 165 cm

Alois se vyskytuje až v druhé sérii Kuroshitsuji. Je to obyčejný vesnický sirotek, který má nadevše rád Lucu, kterého označuje za svého bratra. Alois si přeje, aby celá vesnice, kde žijí zanikla, protože je nikdo nemá rád. Luca je odhodlán splnit pro svého bratra přání za každou cenu, podepíše smlouvu s démonem o vyhlazení vesnice a zabití všech obyvatel kromě dvou lidí - Aloise a jedné dámy, která byla na Lucu vstřícná. Když Alois zjistí, co se ve vesnici stalo je nejdříve šťastný, ale pak zjistí, že ztratil jedinou osobu, kterou měl rád. Později se dostane do sídla pedofilního šlechtice Trancyho, který si naneštěstí Aloise oblíbí. Zničený Alois se dozví od dalších kluků o existenci víly a je odhodlán ji najít. Nenajde však vílu, ale démona Claudeho, s kterým uzavře smlouvu - chce najít a zabít toho, kdo zabil Lucu. Jeho první příkaz je zabití Trancyho. Alois se stává dědicem majetku. Alois ke Claudovi chová ohromnou důvěru, ale vůbec netuší, že mu Claude lže. Řekl mu, že jeho bratra zabil démonní sluha Sebastian, který slouží Cielu Phantomhiveovi, což je ale lež. Alois mu však uvěří a snaží se Ciela "získat", jak říká.
Nakonec umře rukou Claudeho a jeho duše je vložena do Cielova těla, z kterého je později uvolněn. Zjistí, že Lucu zabila jeho služebnice Hannah, a proto nechá, ať jeho duši pohltí.
A zde můj dodatek, který jsem si samozřejmě nemohla odpustit. :D
A pak s Lucou uspořádají spiknutí a vrátí se zpět do svých těl! :3
Obdivuji ho hlavně proto, že měl poměrně těžké dětství a přesto se dokáže smát. ^^ Miluju ten jeho úsměv. :3 Miluju ho. ^^ (Kyaaa! On je moje první láska. Kluk, do kterého jsem se opravdu zamilovala. :3)

Agni

29. ledna 2013 v 0:23 | Yuuki
Agni přichází se svým pánem do Anglie hledat Meena. Je mist v indické kuchyni, ale ještě působivější, než jeho kuchařské dovednosti, je jeho schopnost bojových umění. Má neuvěřitelně silnou pravou ruku, kterou má po většinu času obvázanou. Je velmi skromný a vrdí, že není ani zdaleka tak dobrým sluhou jako je Sebastian.
Princ Soma ho zachránil, když měl být pověšen. Agni mu za to slíbil, že mu bude věrně sloužit ve jménu boha. Agni však tuto podmínku zcela nesplnil, protože věří, že bůh je v samotném princi, tudíž neslouží ve jménu boha, ale samotnému bohu.

Usui Takumi

29. ledna 2013 v 0:20 | Yuuki
Věk: 17
Třída: 2-2
Datum narození: 27.dubna
Výška: 186 cm
Krevní skupina: O
Oblíbená věc: Pozorování
Usui je jedním z nejoblíbenějších kluků na Seice. Vypadá, že nemá o nic zájem a raději jenom pozoruje, jak se věci vyvíjí. Jeho zájem o Misaki se postupně vyvíjí, až se do ní zamiluje. Usui zjistí její tajemství (že je maidka), ale rozhodne se ho udržet. Zatímco ona jeho chování bere pouze jako obtěžování, on ji hlídá, ochraňuje, nabízí zasvěcené rady, jak se efektivně a spravedlivě vypořádat s kluky v Seice. Zdá se, že je jediný kluk na škole, který s ní dokáže mluvit jako rovný s rovným.
Usui má staršího bratra a žije sám v bytě.

Misaki Ayuzawa

29. ledna 2013 v 0:18 | Yuuki
Věk: 16
Třída: 2-1
Datum narození: 29. září
Výška: 160 cm
Váha: 49 kg
Krevní skupina: B
Speciální dovednost: Aikido
Oblíbená činnost: snažit ze všech sil

Misaki je hlavní postava Kaichou wa Maid-sama!. Žije sama se svou matkou a mladší sestrou Suzunou, otec je opustil, ale dluh po něm zůstal.
Chodí do střední školy Seika, bývalé chlapecké školy. Nyní je tam 80% chlapců a 20% dívek. Misaki se tvrdě dopracovala až na prezidentku studentské rady s účelem "dívky chránit".
Misaki má tajemství. Chce pomoci splatit dluh a proto pracuje... jako maidka! Nechce, aby jí někdo ze školy takto viděl, protože se bojí, že by mohla takto ztratit svou autoritu.
Je jí šestnáct let a má praxi v aikido (bojové umění/sebeobrana).

Ups.

24. ledna 2013 v 4:02 | Yuuki |  Deníček
(Kliknout na to červené tlačítko! :D I když to asi půjde špatně.)
Ten pocit, když si v klidu blogujete. A pak zjistíte dvě věci. Za prvé - hele... ona už je tma. Za druhé - KU*VA, TO UŽ JSOU ČTYŘI?!
Hahaha. Fajn. Zítra ve škole budu vypadat nějak takhle. (Vlastně dneska, ale to je jedno.)
http://media.tumblr.com/dd3ffab90cc338666f192fd86f6a4f8f/tumblr_inline_mgyijlBkM51r5h6p7.gif
Jsem přesvědčená, že už nemá cenu jít spát. Protože za dvě hodiny musím vstávat a to bych byla totálně mrtvá. Takže budu muset nejspíše použít své poslední drobné a koupit si Monster (i když někdy už nepomáhá ani ten).
Každopádně projela jsem spousty blogů. Včetně toho svého. Musela jsem se zasmát tomu, co jsem psala. A něco jsem raději ani nečetla. Dobře, asi jsem si trochu víc věřila. Kéž bych měla alespoň kousek té sebedůvěry i teď. Jelikož můj názor na svou maličkatou maličkost je... raději žádný.
Přemýšlím, proč to vůbec píšu. Pochybuji, že to někdo bude číst. A já chci, aby někdo četl to, co stvořím. Nejspíš proto tu na tom makám od nevidím do nevidím. Chci, aby lidé brali na vědomí mou existenci.
Kyaaaaaaah. Takže shrnula bych si, co se mi dneska podařilo udělat.
✔ Nastavit nový design. (Konečně jsem našla nějaký, s kterým bych se spokojila. A alespoň jsem se přesvědčila, že alespoň něco umím - ano, pořád umím nastavit design - s návodem. :DD)
✔ Upravit menu. (A vylepšit ho. Ještě to není tak úplně hotové. Však ještě nejsou hotové ani rozcestníky pořádně. :D)
✔ Napsat několik charakteristik. (Přesněji řečeno okopírovat z mého minulého blogu a trochu upravit.)
Chmmm. Myslím, že to by bylo asi všechno. Pak jsem ještě stihla projet tunu blogů, ale myslím, že to s tím mým blogem nijak nehnulo, takže bych to do splněných úkolů nezařazovala. Zítra (fajn - dneska) mám v plánu pokračovat. Škola by mi měla končiiit *jde se podívat na rozvrh* ... ehh *vrátí se zpátky* ... Co že je vlastně dneska za den? O_O" Čtvrtek. Soka.~ Tak to máme osm hodin. -.-" Takže snad budu do pěti doma. Snad.
Každopádně když si Yuukinka něco naplánuje nikdy to neskončí podle jejích představ. Takže se trochu bojím to sem vůbec psát. Ale co už.
• Dodělat ty charakteristiky. (A nejlépe všechny.)
A to je všechno, protože tohle nemůžu zvládnout ani za týden. :'DD Ale když už, tak si snad udělám o víkendu čas. (Což znamená, že neprosedím celý den u hry, ale u blogu.)
Ksss. Pomalu přestávám chápat, jak jsem mohla psát tak dlouhé články. I když... Tohle si myslím, že také není zrovna nejkratší článek. A já tam vždycky mluvila úplně o všem. Však to taky byl můj deníček a chtěla jsem, aby věděl všechno. Aww... Stejně tohle děsně vyvolává vzpomínky. Už jenom to, jak píšu. Píšu blog.
Jo, jo, jasně, asi jsem unavená - nejsem - jenom trochu. *zííííív* Damn.
Vždycky u mě bylo charakteristické psát dlouhé ... texty. Například nedávno jsme měli dělat charakteristiku literární postavy. Vzhledem k tomu, že se mi v poslední době nějak začal více líbit Harry Potter, tak jsem si vybrala právě onoho 'chlapce, který přežil'. Učitelka nám zadala, že stačí, když to bude napsané na jednu stránku (i s osnovou, nadpisem a tak dále.) (Ještě bych poznamenala, že ty sešity na slohové práce máme A4.) A já jí tam přinesla práci, nad kterou jsem proseděla celý den napsanou na tři stránky. Učitelka to tam pak vyzdvihla před celou třídou a ještě poznamenala, že je to obdivuhodné s mým neroztahovačným písmem a že navíc moje charakteristika dává smysl a že tam nejsou napsané žádné blbosti. Byla jsem víceméně dojatá, že moje nepříliš úžasné (podle mě) písařské dovednosti někdo ocenil.
Ale ještě více mě dojalo, když jsme dostali zadané líčení nějakého oblíbeného místa. Jelikož je moje oblíbené místo postel, tak jsem si něco musela vymyslet. :'DDD A tak jsem si vymyslela lavičku v parku. Někdy sem tu práci možná přepíšu. Nad tím jsem (mimochodem) také proseděla celý den. Nakonec jsem spatlala práci na dvě stránky (jo, zase to mělo bejt na jednu) a šla se pochlubit mamce (v jednu ráno), že už to konečně mám. Mamka chtěla, abych jí to ukázala, tak jsem začala prostestovat, že mě bude mít za psychouše a že je to děs a prostě takhle... ^^" Nehorázně mě dojalo, když mi řekla, že ze mě bude opravdu jednou spisovatelka, protože píšu ještě líp, než někteří současní spisovatelé a když jsem jí odvětila, co to mele, pro Jashina, tak mi přidala na konto další kompliment a to ten, že mi je teprve čerstvých čtrnáct a že za několik let budu mít o hodně lepší slovní zásobu a bude to vypadat ještě líp. (Jo, fakt nevím, co to mele... :'D)

「K」

24. ledna 2013 v 3:43 | Yuuki
http://25.media.tumblr.com/f33e1cc035da0d72baa28c82a5a472bf/tumblr_mfw1gmhMa01qci1rgo1_r3_500.png

Datum vydání: 5. října 2012 - 28. prosince 2012
Žánry: akce, nadpřirozené, super síla
Počet epizod: 13x24min.
Stav: dokončeno
Obsah: Isana Yashiro, přezdívaný Shiro, chodí na Ashinakaskou střední, která je vybudovaná na ostrově, kam jezdí vlak. Shiro vyžebrá na spolužácích něco k snědku a posvačí s koťátkem na střeše školní budovy, aby se následně, na žádost spolužačky Kukuri, vydal do města vyzvednout ohňostroj pro festival. Čímž veškerá idylka končí, protože je napaden podivnou skupinou mužů a následně zachráněn ještě podivnějším klukem, který proti němu pozvedne svou katanu. Zdá se, že hlavního hrdinu chtějí prostě všichni zabít. Ale proč?

• ONLINE •
• DOWNLOAD •
• OBRÁZKY •
• VIDEA •
• OSTATNÍ •


Shinobu Takatsuki

24. ledna 2013 v 3:03 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/13/58334.jpgJméno: Shinobu Takatsuki ja高槻忍
Věk: 18 let
Povolání: Student
Rodina: má otce děkana a starší sestru
Ve vztahu s: You Miyagi

Shinobu je 18ti letý syn děkana, tudíž byl švagrem Miyagiho za dob, kdy byl ještě ženatý s jeho starší sestrou. Shinobu věří v osud a lásku. Někdo, kdo má vše o co si řekne najednou zjistí, že jednu věc, po které tak touží, mít nemůže. A tou věcí je You Miyagi, do kterého se tak slepě zamiloval a teď ho stále terorizuje. Přiletěl zpět do Japonska jen aby Miyagimu vyznal lásku.