Mello

30. července 2012 v 5:06 | Yuuki
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/2/31498.jpgVěk: 13 - 15 let
Datum narození: 13.prosince 1989
Pohlaví: Muž
Druh: Člověk
Krevní skupina: A
Karma: Hmm... dobrá i zlá. ;D
Hraje: Nozomu Sasaki
Blízcí: Near, Matt
Mello je odmalička sirotkem, vyrůstal ve Wammyho domově s Nearem a Mattem, který založil Watari pro nadané děti. Je celkem inteligentní a má poměrně velou šanci stát se Lawlietovým nástupcem. Vždy soupeřil s Nearem, kdo je lepší, ale moc se mu nedařilo vyhrávat, protože má narozdíl od Neara prudkou a výbušnou povahu. Jedná bez přemýšlení a dělá příliš unáhlené závěry. Jejich způsoby vyšetřování jsou opravdu velmi odlišné, ale navzdory tomu mají oba stejný cíl - stát se nástupcem L dopadnout Kiru. Ehm, ale zatímco Near se chce Lawlietovi pouze podobat, Mello ho chce překonat, chce být ještě lepší než on.
Navzdory jeho inteligenci je velmi agresivní a věco řeší hlavně násilím. Mello odmítnul spolupráci s Nearem, neovládnul svojí povahu a opustil sirotčinec. Chtěl si najít svou vlastní cestu a připadalo mu zhola nemožné spolupracovat s člověkem, ke kterému chová takovou nenávist. Avšak nadále pokračoval v pátrání po Kirovi, měl však svoje vlastní, dost nelidské způsoby včetně únosu velitele japonské policie nebo Yagami Sayu. Chtěl se zmocnit Death Note a i se mu to podařilo, avšak jen na krátkou dobu. Udělal by cokoliv, aby byl lepší než L, aby byl nejlepší na celém světe. Narozdíl od Neara nebo Lawlieta, nechce Mello chytit Kiru proto, aby ho postavil před spravedlnost, ale proto, aby dokázal, že je lepší než Near a L.
Mello má blonďaté vlasy dlouhé asi tak po ramena, modré oči a v obličeji vypadá trochu jako holka (tím lepší kandidát na yaoi, ne? ;D ). Většinou má oblečené černé kožené věci a celkově působí sebevědomě a přesvědčivě. Narozdíl od Neara nebo Lawlieta, nechce Mello sladkosti, mimo čokolády - tu jí téměř nepřetržitě (a pravděpodobně ví stejně jako L, jak po tom neztloustnout! O.O).
Po přepadění policie a nalezení úkrytu Mellovy zločinecké partičky vyvázne s nepěknou jizvou na tváři. Spolupracoval s Mattem, který byl též chovancem Wammyho domova byl nejinteligentnější, hned po Mellovi. Odešel z domova spolu s Mellem dal se na stejnou "temnou" cestu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama