Death Note

22. dubna 2012 v 23:00 | Yuuki
Název: Death Note
Žánr: detektivní, akční, thiller, drama
Skupina: Shonen
Počet epizod: 37
Stav: Dokončeno

Shinigami (bůh smrti) jménem Ryuk upustí jednoho dne na Zem svůj Death Note (zápisník smrti). Zápisník najde syn policejního kapitána Light Yagami, který věřil ve spravedlnost, ale jednoho večera pochopil, že vše
Najde ho syn policejního kapitána Light Yagami, který věřil ve spravedlnost a sílu justice, ale jednoho osudového večera pochopil, že vše je omyl. Po zjištění, že s Death Note může prakticky zabít jakéhokoliv člověka na Zemi si vypracuje svůj vlastní výkon spravedlnosti a začne trestat zločince tím nejhorším trestem - smrtí.
Ale když náhle začnou umírat zločinci je jasné, že to přitáhne pozornost a to nejen policistů, vyšetřovatelů, médií, ale rovnou celého světa. Policie chce zastavit toho zločince, kterému se začalo říkat Kira (anglicky killer, což znamená zabiják) a na scénu nastupuje dokonce ten nejlepší detektiv, vystupující pod přezdívkou "L" (Ryuzaki ).
Nyní proti sobě stojí dva géniové L a Light. Jeden se snaží dostat druhého, ale kdo bude úspěšný? A bude úspěšný vůbec někdo? ...
Můj názor: Dle mého názoru jedná Kira dobře, ale čeho je moc toho je příliš. Zlo tu pořád bude s námi je nedílnou součástí našeho života a nemůžeme se ho žádným způsobem zbavit. Kira jedná možná dobře, ale až moc tvrdohlavě.

ONLINE
DOWNLOAD
POSTAVY
OBRÁZKY
VIDEA
OSTATNÍ

Tak trošku jsem tohle video vybrala jenom kvůli té nadbožské písničce. :DDDDD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama